Zespół

 

DSCF9947m

Grzegorz Żabiński - Jestem certyfikowanym psychoterapeutą (The European Certyficate of Psychotherapy wydany przez EAP, Certyfikat EAGT oraz Certyfikat Polskiej Federacji Psychoterapii). Ukończyłem jedną z krakowskich szkół psychoterapii w nurcie humanistycznym, który jest bazowym podejściem wykorzystywanym przeze mnie w pracy psychoterapeutycznej. Jako humanista sięgam również do innych nurtów co pozwala mi wzbogacać warsztat pracy oraz zobaczyć drugą osobę w pełni, z całą jej fenomenologią.

 

 

Alina HlawaczAlina Hlawacz - Jestem seksuologiem, psychologiem i psychoterapeutą z europejskim certyfikatem ECP. W Krakowie z pasją prowadzę prywatną praktykę seksuologiczno-psychoterapeutyczną. Jestem członkiem organizacji zrzeszających psychoterapeutów, psychologów i seksuologów, m. in.: Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Humanistyczno-Egzystencjalnej, Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt, Polskiej Federacji Psychoterapii i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. W swojej pracy kieruję się humanistyczno-egzystencjalnymi zasadami oraz przekonaniem, że Klient wie, co mu dolega i gdzie kryje się jego ból. Współtowarzyszę klientowi w odkrywaniu jego własnej drogi starając się rozumieć jego prywatny świat.

Jestem opiekunem merytorycznym Programu Rozwoju Osobistego prowadzonego przez PTPHE.

 

 

Dagmara Mołczan-MalinowskaDagmara Mołczan-Malinowska - Jestem psychologiem, certyfikowaną psychoterapeutką Gestalt (IIPG, PTPG). Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Śląskim o specjalizacji psychologia kliniczna człowieka dorosłego oraz czteroletnie szkolenie w zakresie psychoterapii Gestalt zakończone uzyskaniem certyfikatu. Współtworzę PTPHE, w którego inicjatywach zajmuję się prowadzeniem szkoleń i warsztatów dla przyszłych psychoterapeutów.

Mottem mojej pracy terapeutycznej jest budowanie szczerej i autentycznej relacji z drugim człowiekiem, która sama w sobie jest potężnym narzędziem zmiany oraz rozwoju.

Psychoterapię rozumiem jako podróż w głąb siebie, po to by stać się tym kim się jest. Podróż ta jest zarazem fascynująca i trudna, ale to jedyny znany mi sposób na odzyskanie harmonii i szczęścia.

Agnieszka RączkaAgnieszka Rączka - Jestem certyfikowaną psychoterapeutką pracującą w nurcie terapii Gestalt oraz hipnoterapeutką. Pracuję z osobami dorosłymi i starszą młodzieżą. Prowadzę terapię indywidualną, grupową oraz terapię par. Prowadzę również treningi i warsztaty rozwoju osobistego. W swojej pracy kieruję się mottem, że każdy ma w sobie olbrzymi potencjał do dokonywania zmian w swoim życiu. Wierzę, że warto przejść drogę prowadzącą do poznania i zrozumienia siebie. Według mnie warto zobaczyć w jaki sposób funkcjonuję w świecie, jakie mam relacje z innymi aby ostatecznie móc podejmować świadome decyzje i brać za nie odpowiedzialność. W pracy terapeutycznej najważniejszy dla mnie jest kontakt z drugim człowiekiem.

 
 
 

 

Ewelina SitarskaEwelina Sitarska - Jestem certyfikowaną psychoterapeutką (EAGT, IGF Institut) pedagogiem i terapeutą pedagogicznym. Ukończyłam pełne, czteroletnie szkolenie w zakresie psychoterapii Gestalt, pełne szkolenie w zakresie Psychoterapii Rozmową i Focusingu oraz specjalistyczny Kurs Terapii par i małżeństw. Doświadczenie w pracy klinicznej zdobywałam na Oddziale Psychiatrycznym Nowego Szpitala w Olkuszu oraz 5. Szpitala Wojskowego z Polikliniką w Krakowie. Zajmuję się psychoterapią indywidualną oraz pracą z parami i grupami. Prowadzę w Krakowie prywatną praktykę psychoterapeutyczą.

 

                                                      Igor Popilowski - Jestem psychologiem i psychoterapeutą, absolwentem Wydziału Psychologii   Uniwersytetu JagielIgor nowelońskiego. Ukończyłem również całościowe szkolenie z zakresu psychoterapii w   warszawskim ośrodku "INTRA". Zajmuję się prowadzeniem psychoterapii indywidualnej oraz terapią   par. Jestem psychoterapeutą integratywnym co oznacza, że w swojej pracy odnoszę się do różnych   nurtów współczesnej terapii. Szczególnie bliskie są mi osiągnięcia orientacji humanistycznej i   egzystencjalnej, które w centrum zainteresowania stawiają doświadczenia jednostki i zakładają, że   człowiek jest kimś więcej niż tylko prostą sumą części. Praktykując utwierdzam się w przekonaniu, że nie   ma w świecie drugiej takiej relacji jaką jest relacja terapeutyczna i to właśnie jej wyjątkowy charakter jest ważnym doświadczeniem na drodze do zmiany. Aktualnie pełnię funkcję koordynatora "Zespołu   Terapeutów" działającego przy Centrum Profilaktyki i Promocji Zdrowia w Wieliczce.

 

Joanna Dreżewska

Joanna Dreżewska - Ukończyłam czteroletnią szkołę psychoterapii Gestalt. Pracuję jako psychoterapeutka i wykładowca akademicki. Codziennie buduję i wzmacniam swoją tożsamość, brnąc przez meandry psychoterapii w nurcie humanistyczno – egzystencjalnym i korytarze uczelni WSZiB, w której staram się przekazać wiedzę i dzielić się swoim doświadczeniem.

 

 

Agnieszka WojtaszekAgnieszka Wojtaszek - Jestem psychologiem i psychoterapeutką. Ukończyłam psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim. W 2010 roku uzyskałam certyfikat psychoterapeuty w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt. Pracuję w poradniach zdrowia psychicznego oraz w Oddziale Psychiatrycznym Nowego Szpitala w Olkuszu, gdzie zajmuję się psychoterapią oraz diagnozą psychologiczną. Swoją prace wykonuję zgodnie ze standardami etycznymi psychoterapeuty, poddaję się regularnej superwizji. Dokładam starań, aby budować z klientem relację, w której ma on możliwość dotarcia do swojego "autentycznego ja".

W Polskim Towarzystwie Psychoterapii Humanistyczno-Egzystencjalnej pełnie funkcję przewodniczącej Komisji Naukowo-Dydaktycznej.